Din varukorg är tom.
Ljusgrå Ull 230×160 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-15989106-MILTON-S
Kategori: Vardagsrumsmattor
| Vikt | 13,20 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 230,00 × 162,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | LJUSGRÅ |
| Färg (dominerande) | Ljusgrå |
| Material | Ull |
| Material (dominerande) | Ull |
| Material, tyg (sammans.) | 60% Ull 40% Bomull |
| Mått | 230×160 |
| Bredd (total) | 162 |
| Längd (total) | 230 |
| Tjocklek (total) | 2 |
| Vikt (netto) | 13 |
| Produkttyp | Vardagsrumsmattor |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15989106-MILTON-S
Kategori: Vardagsrumsmattor
| Vikt | 13,20 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 230,00 × 162,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | LJUSGRÅ |
| Färg (dominerande) | Ljusgrå |
| Material | Ull |
| Material (dominerande) | Ull |
| Material, tyg (sammans.) | 60% Ull 40% Bomull |
| Mått | 230×160 |
| Bredd (total) | 162 |
| Längd (total) | 230 |
| Tjocklek (total) | 2 |
| Vikt (netto) | 13 |
| Produkttyp | Vardagsrumsmattor |
| Användningsområde |