Din varukorg är tom.
Svart Glas ⌀80 cm
Artikelnummer: 1001-15604888-VON STAF-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 13,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 45,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | svart |
| Material | Glas, stål |
| Material (dominerande) | Glas |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Glas |
| Mått | ⌀80 |
| Höjd (total) | 45 |
| Diameter | 80 |
| Vikt (netto) | 14 |
| Viktkapacitet | 50 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15604888-VON STAF-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 13,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 45,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | svart |
| Material | Glas, stål |
| Material (dominerande) | Glas |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Glas |
| Mått | ⌀80 |
| Höjd (total) | 45 |
| Diameter | 80 |
| Vikt (netto) | 14 |
| Viktkapacitet | 50 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |