Din varukorg är tom.
Natur Rotting 82x93x130 cm
Artikelnummer: 1001-2135101-NELLASOFA-S
Kategori: Soffor utomhus
| Vikt | 9,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 130,00 × 93,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Natur, Offwhite |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Material (dominerande) | Rotting |
| Mått | 82x93x130 |
| Höjd (total) | 93 |
| Bredd (total) | 130 |
| Djup (total) | 82 |
| Höjd (sits) | 47 |
| Bredd (sits) | 122 |
| Djup (sits) | 72 |
| Vikt (netto) | 10 |
| Produkttyp | 2-sits soffa |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-2135101-NELLASOFA-S
Kategori: Soffor utomhus
| Vikt | 9,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 130,00 × 93,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Natur, Offwhite |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Material (dominerande) | Rotting |
| Mått | 82x93x130 |
| Höjd (total) | 93 |
| Bredd (total) | 130 |
| Djup (total) | 82 |
| Höjd (sits) | 47 |
| Bredd (sits) | 122 |
| Djup (sits) | 72 |
| Vikt (netto) | 10 |
| Produkttyp | 2-sits soffa |
| Användningsområde |