Din varukorg är tom.
Svart Stål ⌀16 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-15500888-NAO-S
Kategori: Taklampor
| Vikt | 0,70 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 24,50 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Svart trä |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material | Aluminium, PVC, stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Mått | ⌀16 |
| Höjd (total) | 25 |
| Diameter | 16 |
| Vikt (netto) | 1 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15500888-NAO-S
Kategori: Taklampor
| Vikt | 0,70 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 24,50 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Svart trä |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material | Aluminium, PVC, stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Mått | ⌀16 |
| Höjd (total) | 25 |
| Diameter | 16 |
| Vikt (netto) | 1 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Användningsområde |