Din varukorg är tom.
Brun Harts 48x18x20 cm
Artikelnummer: 1001-50064003-SANDAREDP-S
Kategori: Taklampor
| Vikt | 1,80 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 18,00 × 20,00 × 48,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | svart brun |
| Färg (dominerande) | Brun |
| Material | Järn, Harts |
| Material (dominerande) | Harts |
| Mått | 48x18x20 |
| Höjd (total) | 48 |
| Bredd (total) | 20 |
| Längd (total) | 18 |
| Vikt (netto) | 2 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-50064003-SANDAREDP-S
Kategori: Taklampor
| Vikt | 1,80 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 18,00 × 20,00 × 48,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | svart brun |
| Färg (dominerande) | Brun |
| Material | Järn, Harts |
| Material (dominerande) | Harts |
| Mått | 48x18x20 |
| Höjd (total) | 48 |
| Bredd (total) | 20 |
| Längd (total) | 18 |
| Vikt (netto) | 2 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Användningsområde |