Din varukorg är tom.
Vit Stål 80×110 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-15357201-MISHA-S
Kategori: Hyllor
| Vikt | 16,65 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 80,00 × 110,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Material | Stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Mått | 80×110 |
| Höjd (total) | 110 |
| Bredd (total) | 80 |
| Djup (total) | 40 |
| Vikt (netto) | 17 |
| Viktkapacitet | 20 |
| Produkttyp | Hylla |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15357201-MISHA-S
Kategori: Hyllor
| Vikt | 16,65 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 80,00 × 110,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Material | Stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Mått | 80×110 |
| Höjd (total) | 110 |
| Bredd (total) | 80 |
| Djup (total) | 40 |
| Vikt (netto) | 17 |
| Viktkapacitet | 20 |
| Produkttyp | Hylla |
| Användningsområde |