Din varukorg är tom.
Ljusgrå Ull 200×70 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-15988106-MILTON-S
Kategori: Hallmattor
| Vikt | 4,70 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 200,00 × 72,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | LJUSGRÅ |
| Färg (dominerande) | Ljusgrå |
| Material | Ull |
| Material (dominerande) | Ull |
| Material, tyg (sammans.) | 60% Ull 40% Bomull |
| Mått | 200×70 |
| Bredd (total) | 72 |
| Längd (total) | 200 |
| Tjocklek (total) | 2 |
| Vikt (netto) | 5 |
| Produkttyp | Hallmatta |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15988106-MILTON-S
Kategori: Hallmattor
| Vikt | 4,70 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 200,00 × 72,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | LJUSGRÅ |
| Färg (dominerande) | Ljusgrå |
| Material | Ull |
| Material (dominerande) | Ull |
| Material, tyg (sammans.) | 60% Ull 40% Bomull |
| Mått | 200×70 |
| Bredd (total) | 72 |
| Längd (total) | 200 |
| Tjocklek (total) | 2 |
| Vikt (netto) | 5 |
| Produkttyp | Hallmatta |
| Användningsområde |