Din varukorg är tom.
Svart Aluminium 61x57x87 cm – 6 st Fler varianter
Artikelnummer: 1001-6083520-MEXICO-S
Kategori: Matstolar utomhus
| Vikt | 5,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 57,00 × 87,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART, Natur |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | svart |
| Material | Aluminium, Textilen |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Material, ben | Aluminium |
| Mått | 61x57x87 |
| Höjd (total) | 87 |
| Bredd (total) | 57 |
| Djup (total) | 61 |
| Höjd (sits) | 42 |
| Bredd (sits) | 45 |
| Djup (sits) | 41 |
| Vikt (netto) | 5 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-6083520-MEXICO-S
Kategori: Matstolar utomhus
| Vikt | 5,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 57,00 × 87,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART, Natur |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | svart |
| Material | Aluminium, Textilen |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Material, ben | Aluminium |
| Mått | 61x57x87 |
| Höjd (total) | 87 |
| Bredd (total) | 57 |
| Djup (total) | 61 |
| Höjd (sits) | 42 |
| Bredd (sits) | 45 |
| Djup (sits) | 41 |
| Vikt (netto) | 5 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde |