Din varukorg är tom.
Svart Järn 63×62 cm
Artikelnummer: 1001-30050100-LYONWALL-S
Kategori: Hyllor
| Vikt | 3,80 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 62,00 × 63,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material | Järn |
| Material (dominerande) | Järn |
| Mått | 63×62 |
| Höjd (total) | 63 |
| Bredd (total) | 62 |
| Djup (total) | 18 |
| Vikt (netto) | 4 |
| Viktkapacitet | 8 |
| Produkttyp | Hylla |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-30050100-LYONWALL-S
Kategori: Hyllor
| Vikt | 3,80 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 62,00 × 63,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material | Järn |
| Material (dominerande) | Järn |
| Mått | 63×62 |
| Höjd (total) | 63 |
| Bredd (total) | 62 |
| Djup (total) | 18 |
| Vikt (netto) | 4 |
| Viktkapacitet | 8 |
| Produkttyp | Hylla |
| Användningsområde |