Din varukorg är tom.
Julian matstol – svart stål / svart rep (stapel) Fler varianter
Artikelnummer: 1001-1362022-JULIANDIN-S
Kategori: Matstolar utomhus
| Vikt | 9,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 53,00 × 88,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | svart |
| Material | Skum, Nonwoven, Polyester, Polyester Rep, Stål |
| Material (dominerande) | Rep |
| Material, ben | Stål |
| Mått | 67x88x53 |
| Höjd (total) | 88 |
| Bredd (total) | 53 |
| Djup (total) | 67 |
| Höjd (sits) | 46 |
| Bredd (sits) | 44 |
| Djup (sits) | 41 |
| Vikt (netto) | 10 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde | |
| Material (sits) | Polyester |
| Material, kuddfodral (sits) | Polyester |
Artikelnummer: 1001-1362022-JULIANDIN-S
Kategori: Matstolar utomhus
| Vikt | 9,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 53,00 × 88,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | svart |
| Material | Skum, Nonwoven, Polyester, Polyester Rep, Stål |
| Material (dominerande) | Rep |
| Material, ben | Stål |
| Mått | 67x88x53 |
| Höjd (total) | 88 |
| Bredd (total) | 53 |
| Djup (total) | 67 |
| Höjd (sits) | 46 |
| Bredd (sits) | 44 |
| Djup (sits) | 41 |
| Vikt (netto) | 10 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde | |
| Material (sits) | Polyester |
| Material, kuddfodral (sits) | Polyester |