Din varukorg är tom.
Mörkläggning Offwhite 290×135 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-15930911-EVELYN-S
Kategori: Mörkläggningsgardin
| Vikt | 1,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 290,00 × 135,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Off-white |
| Färg (dominerande) | Off-white |
| Material | Bomull polyester |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Mått | 290×135 |
| Bredd (total) | 135 |
| Längd (total) | 290 |
| Vikt (netto) | 2 |
| Produkttyp | Ridå |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15930911-EVELYN-S
Kategori: Mörkläggningsgardin
| Vikt | 1,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 290,00 × 135,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Off-white |
| Färg (dominerande) | Off-white |
| Material | Bomull polyester |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Mått | 290×135 |
| Bredd (total) | 135 |
| Längd (total) | 290 |
| Vikt (netto) | 2 |
| Produkttyp | Ridå |
| Användningsområde |