Din varukorg är tom.
Svart Aluminium 70x70x75 cm
Artikelnummer: 1001-6012001-DIEGOCAFE-S
Kategori: Cafébord
| Vikt | 16,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 70,00 × 70,00 × 75,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | svart |
| Material | Aluminium |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Material, ben | Aluminium |
| Material, bordsskiva | Aintwood |
| Mått | 70x70x75 |
| Höjd (total) | 75 |
| Bredd (total) | 70 |
| Längd (total) | 70 |
| Vikt (netto) | 25 |
| Viktkapacitet | 80 |
| Produkttyp | Kafébord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-6012001-DIEGOCAFE-S
Kategori: Cafébord
| Vikt | 16,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 70,00 × 70,00 × 75,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | svart |
| Material | Aluminium |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Material, ben | Aluminium |
| Material, bordsskiva | Aintwood |
| Mått | 70x70x75 |
| Höjd (total) | 75 |
| Bredd (total) | 70 |
| Längd (total) | 70 |
| Vikt (netto) | 25 |
| Viktkapacitet | 80 |
| Produkttyp | Kafébord |
| Användningsområde |