Din varukorg är tom.
Svart 60×60 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-15009130-DAYTON-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 6,40 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 60,00 × 60,00 × 45,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | svart |
| Material | MDF, stål |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Mått | 60×60 |
| Höjd (total) | 45 |
| Bredd (total) | 60 |
| Längd (total) | 60 |
| Vikt (netto) | 6 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15009130-DAYTON-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 6,40 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 60,00 × 60,00 × 45,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | svart |
| Material | MDF, stål |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Mått | 60×60 |
| Höjd (total) | 45 |
| Bredd (total) | 60 |
| Längd (total) | 60 |
| Vikt (netto) | 6 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |