Din varukorg är tom.
Svart Aluminium 74x70x65 cm
Artikelnummer: 1001-2109402-COPACABANA-S
Kategori: Soffor utomhus
| Vikt | 6,60 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 70,00 × 65,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | svart, grå |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | Grå |
| Material | Aluminium, skum, polyester |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Material, ben | Aluminium |
| Material, tyg | Polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester |
| Mått | 74x70x65 |
| Höjd (total) | 65 |
| Bredd (total) | 70 |
| Djup (total) | 74 |
| Höjd (sits) | 30 |
| Bredd (sits) | 65 |
| Djup (sits) | 65 |
| Vikt (netto) | 7 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Soffmodul |
| Användningsområde | |
| Material (sits) | Polyester |
| Material, kuddfodral (sits) | Polyester |
| Material, kuddfodral (baksida) | Polyester |
Artikelnummer: 1001-2109402-COPACABANA-S
Kategori: Soffor utomhus
| Vikt | 6,60 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 70,00 × 65,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | svart, grå |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | Grå |
| Material | Aluminium, skum, polyester |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Material, ben | Aluminium |
| Material, tyg | Polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester |
| Mått | 74x70x65 |
| Höjd (total) | 65 |
| Bredd (total) | 70 |
| Djup (total) | 74 |
| Höjd (sits) | 30 |
| Bredd (sits) | 65 |
| Djup (sits) | 65 |
| Vikt (netto) | 7 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Soffmodul |
| Användningsområde | |
| Material (sits) | Polyester |
| Material, kuddfodral (sits) | Polyester |
| Material, kuddfodral (baksida) | Polyester |