Din varukorg är tom.
Beige Stengods 19x13x41 cm
Artikelnummer: 1001--1724445-CENT-S
Kategori: Uncategorized
| Vikt | 1,95 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 13,00 × 41,00 cm |
| Färger | beige |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Mått | ⌀13 |
| Höjd (total) | 41 |
| Längd (total) | 19 |
| Produkttyp | Hemtillbehör |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001--1724445-CENT-S
Kategori: Uncategorized
| Vikt | 1,95 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 13,00 × 41,00 cm |
| Färger | beige |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Mått | ⌀13 |
| Höjd (total) | 41 |
| Längd (total) | 19 |
| Produkttyp | Hemtillbehör |
| Användningsområde |