Din varukorg är tom.
Ljusgrå Rotting 77x88x78 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-12116010-CANESEA-S
Kategori: Fåtöljer utomhus
| Vikt | 14,27 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 78,00 × 88,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Ljusgrå, natur |
| Färg (dominerande) | Ljusgrå |
| Färg, ben | Natur |
| Färg, sits | Grå |
| Material | Bomull, skum, polyester, rotting |
| Material (dominerande) | Rotting |
| Material, ben | Rotting |
| Mått | 77x88x78 |
| Höjd (total) | 88 |
| Bredd (total) | 78 |
| Djup (total) | 77 |
| Höjd (sits) | 33 |
| Bredd (sits) | 70 |
| Djup (sits) | 73 |
| Vikt (netto) | 14 |
| Viktkapacitet | 100 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-12116010-CANESEA-S
Kategori: Fåtöljer utomhus
| Vikt | 14,27 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 78,00 × 88,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Ljusgrå, natur |
| Färg (dominerande) | Ljusgrå |
| Färg, ben | Natur |
| Färg, sits | Grå |
| Material | Bomull, skum, polyester, rotting |
| Material (dominerande) | Rotting |
| Material, ben | Rotting |
| Mått | 77x88x78 |
| Höjd (total) | 88 |
| Bredd (total) | 78 |
| Djup (total) | 77 |
| Höjd (sits) | 33 |
| Bredd (sits) | 70 |
| Djup (sits) | 73 |
| Vikt (netto) | 14 |
| Viktkapacitet | 100 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Användningsområde |