Din varukorg är tom.
Natur Rotting ⌀90 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-12156010-CANECAF-S
Kategori: Cafébord
| Vikt | 8,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 79,50 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | natur |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Färg, bordsskiva | Natur |
| Material | Bambu, rotting |
| Material (dominerande) | Rotting |
| Material, ben | Rotting |
| Material, bordsskiva | Bambu |
| Mått | 90 |
| Höjd (total) | 80 |
| Diameter | 90 |
| Vikt (netto) | 8 |
| Viktkapacitet | 8 |
| Produkttyp | Kafébord |
| Användningsområde | |
| Färg, ben | Natur |
Artikelnummer: 1001-12156010-CANECAF-S
Kategori: Cafébord
| Vikt | 8,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 79,50 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | natur |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Färg, bordsskiva | Natur |
| Material | Bambu, rotting |
| Material (dominerande) | Rotting |
| Material, ben | Rotting |
| Material, bordsskiva | Bambu |
| Mått | 90 |
| Höjd (total) | 80 |
| Diameter | 90 |
| Vikt (netto) | 8 |
| Viktkapacitet | 8 |
| Produkttyp | Kafébord |
| Användningsområde | |
| Färg, ben | Natur |