Din varukorg är tom.
Grå 78,5x78x180 cm
Artikelnummer: 1001-15356665-CALAISSOF-S
Kategori: 3-sitssoffa
| Vikt | 31,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 180,00 × 78,50 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | svart, grå |
| Färg (dominerande) | Grå |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | Grå |
| Material | Skum, Plywood, Polyester, Stål |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester |
| Mått | 78,5x78x180 |
| Höjd (total) | 79 |
| Bredd (total) | 180 |
| Djup (total) | 78 |
| Höjd (sits) | 46 |
| Bredd (sits) | 151 |
| Vikt (netto) | 31 |
| Viktkapacitet | 130 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | 3-sits soffa |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15356665-CALAISSOF-S
Kategori: 3-sitssoffa
| Vikt | 31,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 180,00 × 78,50 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | svart, grå |
| Färg (dominerande) | Grå |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | Grå |
| Material | Skum, Plywood, Polyester, Stål |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester |
| Mått | 78,5x78x180 |
| Höjd (total) | 79 |
| Bredd (total) | 180 |
| Djup (total) | 78 |
| Höjd (sits) | 46 |
| Bredd (sits) | 151 |
| Vikt (netto) | 31 |
| Viktkapacitet | 130 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | 3-sits soffa |
| Användningsområde |