Din varukorg är tom.
Grå Aluminium 62x55x108 cm – 2 st Fler varianter
Artikelnummer: 1001-9276400-BREAK-S
Kategori: Matstolar utomhus
| Vikt | 3,60 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 55,00 × 108,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Grå, VIT |
| Färg (dominerande) | Grå |
| Färg, ben | vit |
| Färg, sits | Grå |
| Material | Aluminium, Textilen |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Material, ben | Aluminium |
| Mått | 62x55x108 |
| Höjd (total) | 108 |
| Bredd (total) | 55 |
| Djup (total) | 62 |
| Höjd (sits) | 43 |
| Bredd (sits) | 46 |
| Djup (sits) | 46 |
| Vikt (netto) | 4 |
| Viktkapacitet | 110 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-9276400-BREAK-S
Kategori: Matstolar utomhus
| Vikt | 3,60 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 55,00 × 108,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Grå, VIT |
| Färg (dominerande) | Grå |
| Färg, ben | vit |
| Färg, sits | Grå |
| Material | Aluminium, Textilen |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Material, ben | Aluminium |
| Mått | 62x55x108 |
| Höjd (total) | 108 |
| Bredd (total) | 55 |
| Djup (total) | 62 |
| Höjd (sits) | 43 |
| Bredd (sits) | 46 |
| Djup (sits) | 46 |
| Vikt (netto) | 4 |
| Viktkapacitet | 110 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde |