Din varukorg är tom.
Vit 30x140x80 cm
Artikelnummer: 1001-18094130-BASSHOLMEN-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 32,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 140,00 × 80,00 × 30,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Vitkalkad |
| Färg (dominerande) | Vitkalkad |
| Färg, ben | Vitkalkad |
| Färg, bordsskiva | Vitkalkad |
| Material | MDF |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | MDF |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Mått | 30x140X80 |
| Höjd (total) | 30 |
| Bredd (total) | 80 |
| Längd (total) | 140 |
| Vikt (netto) | 32 |
| Viktkapacitet | 80 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-18094130-BASSHOLMEN-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 32,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 140,00 × 80,00 × 30,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Vitkalkad |
| Färg (dominerande) | Vitkalkad |
| Färg, ben | Vitkalkad |
| Färg, bordsskiva | Vitkalkad |
| Material | MDF |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | MDF |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Mått | 30x140X80 |
| Höjd (total) | 30 |
| Bredd (total) | 80 |
| Längd (total) | 140 |
| Vikt (netto) | 32 |
| Viktkapacitet | 80 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |