Din varukorg är tom.
Grå Betong 37x25x25 cm
Artikelnummer: 1001-50055113-LVSBORGT-S
Kategori: Bordslampor
| Vikt | 5,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 25,00 × 25,00 × 37,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Brun, grå |
| Färg (dominerande) | Grå |
| Material | Betong |
| Material (dominerande) | Betong |
| Mått | 37x25x25 |
| Höjd (total) | 37 |
| Bredd (total) | 25 |
| Längd (total) | 25 |
| Vikt (netto) | 5 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-50055113-LVSBORGT-S
Kategori: Bordslampor
| Vikt | 5,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 25,00 × 25,00 × 37,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Brun, grå |
| Färg (dominerande) | Grå |
| Material | Betong |
| Material (dominerande) | Betong |
| Mått | 37x25x25 |
| Höjd (total) | 37 |
| Bredd (total) | 25 |
| Längd (total) | 25 |
| Vikt (netto) | 5 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde |