Din varukorg är tom.
Svart Stål ⌀26 cm
Artikelnummer: 1001-15541708-ALTAIRTAB-S
Kategori: Bordslampor
| Vikt | 2,70 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 45,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material | Glas, stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Mått | ⌀26 |
| Höjd (total) | 45 |
| Diameter | 26 |
| Vikt (netto) | 3 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15541708-ALTAIRTAB-S
Kategori: Bordslampor
| Vikt | 2,70 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 45,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Material | Glas, stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Mått | ⌀26 |
| Höjd (total) | 45 |
| Diameter | 26 |
| Vikt (netto) | 3 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde |