Din varukorg är tom.
Grå Glas 90 x50 x45 cm – 2 st
Artikelnummer: 1001-29996685-EGGSOFAT-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 19,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 90,00 × 80,00 × 50,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | svart, grå |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | Grå |
| Material | Glas |
| Material (dominerande) | Glas |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Glas |
| Mått | 90*50*45 |
| Höjd (total) | 50 |
| Bredd (total) | 80 |
| Längd (total) | 90 |
| Vikt (netto) | 19.5 |
| Viktkapacitet | 40 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-29996685-EGGSOFAT-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 19,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 90,00 × 80,00 × 50,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | svart, grå |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | Grå |
| Material | Glas |
| Material (dominerande) | Glas |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Glas |
| Mått | 90*50*45 |
| Höjd (total) | 50 |
| Bredd (total) | 80 |
| Längd (total) | 90 |
| Vikt (netto) | 19.5 |
| Viktkapacitet | 40 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |