Din varukorg är tom.
Remis soffa – ljusgrå tyg
Artikelnummer: 1001-30080106-REMISSOF-S
Kategori: 3-sitssoffa
| Vikt | 57,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 241,00 × 89,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Krom, mörkgrå |
| Färg (dominerande) | Mörkgrå |
| Färg, ben | Krom |
| Färg, sits | Mörkgrå |
| Material | Skum, metall, plywood, polyester |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Material, ben | Metall |
| Material, tyg | Polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester |
| Höjd (total) | 89 |
| Bredd (total) | 241|118 |
| Djup (total) | 85 |
| Tjocklek (total) | 29 |
| Höjd (sits) | 47 |
| Bredd (sits) | 159 |
| Djup (sits) | 61 |
| Vikt (netto) | 57 |
| Viktkapacitet | 120 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | 3-sits soffa |
| Användningsområde | |
| Material, kuddfodral (sits) | Polyester |
| Material, kuddfodral (baksida) | Polyester |
Artikelnummer: 1001-30080106-REMISSOF-S
Kategori: 3-sitssoffa
| Vikt | 57,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 241,00 × 89,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Krom, mörkgrå |
| Färg (dominerande) | Mörkgrå |
| Färg, ben | Krom |
| Färg, sits | Mörkgrå |
| Material | Skum, metall, plywood, polyester |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Material, ben | Metall |
| Material, tyg | Polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester |
| Höjd (total) | 89 |
| Bredd (total) | 241|118 |
| Djup (total) | 85 |
| Tjocklek (total) | 29 |
| Höjd (sits) | 47 |
| Bredd (sits) | 159 |
| Djup (sits) | 61 |
| Vikt (netto) | 57 |
| Viktkapacitet | 120 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | 3-sits soffa |
| Användningsområde | |
| Material, kuddfodral (sits) | Polyester |
| Material, kuddfodral (baksida) | Polyester |