Din varukorg är tom.
Moccabrun ⌀80 cm
Artikelnummer: 1001-20083125-BIANCAROU-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 33,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 45,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | mocca |
| Färg (dominerande) | Mocca |
| Färg, ben | Mocca |
| Färg, bordsskiva | mocca |
| Material | MDF, faner |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | MDF |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Mått | ⌀80 |
| Höjd (total) | 45 |
| Diameter | 80 |
| Vikt (netto) | 33 |
| Viktkapacitet | 30 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-20083125-BIANCAROU-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 33,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 45,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | mocca |
| Färg (dominerande) | Mocca |
| Färg, ben | Mocca |
| Färg, bordsskiva | mocca |
| Material | MDF, faner |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | MDF |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Mått | ⌀80 |
| Höjd (total) | 45 |
| Diameter | 80 |
| Vikt (netto) | 33 |
| Viktkapacitet | 30 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |