Din varukorg är tom.
Grå Textilen 65x110x56,5 cm – 2 st Fler varianter
Artikelnummer: 1001-4133400-COPACABANA-S
Kategori: Matstolar utomhus
| Vikt | 5,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 56,50 × 110,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Grå, VIT |
| Färg (dominerande) | Grå |
| Färg, ben | vit |
| Färg, sits | Grå |
| Material | Aluminium, Textilen |
| Material (dominerande) | Textilen |
| Material, ben | Aluminium |
| Material, tyg | PVC, polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 70 % PVC, 30 % polyester |
| Mått | 65x110x56,5 |
| Höjd (total) | 110 |
| Bredd (total) | 57 |
| Djup (total) | 65 |
| Höjd (sits) | 44 |
| Bredd (sits) | 43 |
| Djup (sits) | 50 |
| Vikt (netto) | 6 |
| Viktkapacitet | 130 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Liggstol |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-4133400-COPACABANA-S
Kategori: Matstolar utomhus
| Vikt | 5,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 56,50 × 110,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Grå, VIT |
| Färg (dominerande) | Grå |
| Färg, ben | vit |
| Färg, sits | Grå |
| Material | Aluminium, Textilen |
| Material (dominerande) | Textilen |
| Material, ben | Aluminium |
| Material, tyg | PVC, polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 70 % PVC, 30 % polyester |
| Mått | 65x110x56,5 |
| Höjd (total) | 110 |
| Bredd (total) | 57 |
| Djup (total) | 65 |
| Höjd (sits) | 44 |
| Bredd (sits) | 43 |
| Djup (sits) | 50 |
| Vikt (netto) | 6 |
| Viktkapacitet | 130 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Liggstol |
| Användningsområde |