Din varukorg är tom.
Ljusgrå 130x65x32 cm
Artikelnummer: 1001--4906780-GRÖNVIK-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 21,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 65,00 × 32,00 cm |
| Produktfamilj | |
| Färg (dominerande) | Ljusgrå |
| Färg, ben | Mocca |
| Färg, bordsskiva | Ljusgrå |
| Material | MDF |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | MDF |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Höjd (total) | 32 |
| Bredd (total) | 65 |
| Längd (total) | 130 |
| Vikt (netto) | 21 |
| Viktkapacitet | 80 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001--4906780-GRÖNVIK-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 21,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 65,00 × 32,00 cm |
| Produktfamilj | |
| Färg (dominerande) | Ljusgrå |
| Färg, ben | Mocca |
| Färg, bordsskiva | Ljusgrå |
| Material | MDF |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | MDF |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Höjd (total) | 32 |
| Bredd (total) | 65 |
| Längd (total) | 130 |
| Vikt (netto) | 21 |
| Viktkapacitet | 80 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |