Din varukorg är tom.
Grå Sammet 44x52x86 cm – 2 st Fler varianter
Artikelnummer: 1001-19246855-POLAR-S
Kategori: Matstolar
| Vikt | 4,25 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 44,00 × 86,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | svart, grå |
| Färg (dominerande) | Grå |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | Grå |
| Material | Skum, Plywood, Polyester sammet, Stål |
| Material (dominerande) | Polyester sammet |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester sammet |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester sammet |
| Mått | W44xD52xH86 |
| Höjd (total) | 86 |
| Bredd (total) | 44 |
| Djup (total) | 52 |
| Höjd (sits) | 48 |
| Bredd (sits) | 44 |
| Djup (sits) | 39 |
| Vikt (netto) | 4 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-19246855-POLAR-S
Kategori: Matstolar
| Vikt | 4,25 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 44,00 × 86,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | svart, grå |
| Färg (dominerande) | Grå |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | Grå |
| Material | Skum, Plywood, Polyester sammet, Stål |
| Material (dominerande) | Polyester sammet |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester sammet |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester sammet |
| Mått | W44xD52xH86 |
| Höjd (total) | 86 |
| Bredd (total) | 44 |
| Djup (total) | 52 |
| Höjd (sits) | 48 |
| Bredd (sits) | 44 |
| Djup (sits) | 39 |
| Vikt (netto) | 4 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde |