Din varukorg är tom.
Svart 50x63x90 cm – 2 st Fler varianter
Artikelnummer: 1001-15032808-GEMMA-S
Kategori: Matstolar
| Vikt | 5,75 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 50,00 × 90,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | svart |
| Material | Böjt trä, Fiber, Skum, Polyester, Stål |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester |
| Mått | W50xD63xH90 |
| Höjd (total) | 90 |
| Bredd (total) | 50 |
| Djup (total) | 63 |
| Höjd (sits) | 53 |
| Bredd (sits) | 50 |
| Djup (sits) | 43 |
| Vikt (netto) | 6 |
| Viktkapacitet | 110 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15032808-GEMMA-S
Kategori: Matstolar
| Vikt | 5,75 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 50,00 × 90,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | svart |
| Material | Böjt trä, Fiber, Skum, Polyester, Stål |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester |
| Mått | W50xD63xH90 |
| Höjd (total) | 90 |
| Bredd (total) | 50 |
| Djup (total) | 63 |
| Höjd (sits) | 53 |
| Bredd (sits) | 50 |
| Djup (sits) | 43 |
| Vikt (netto) | 6 |
| Viktkapacitet | 110 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde |