Din varukorg är tom.
Brun 44x54x88 cm – 2 st Fler varianter
Artikelnummer: 1001-19146438-POLAR-S
Kategori: Matstolar
| Vikt | 5,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 44,00 × 88,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | svart brun |
| Färg (dominerande) | Brun |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | Brun |
| Material | Skum, PU, plywood, stål |
| Material (dominerande) | PU |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | PU |
| Material, tyg (sammans.) | 100% PU |
| Mått | W44xD54xH88 |
| Höjd (total) | 88 |
| Bredd (total) | 44 |
| Djup (total) | 54 |
| Höjd (sits) | 48 |
| Bredd (sits) | 44 |
| Djup (sits) | 39 |
| Vikt (netto) | 5 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-19146438-POLAR-S
Kategori: Matstolar
| Vikt | 5,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 44,00 × 88,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | svart brun |
| Färg (dominerande) | Brun |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | Brun |
| Material | Skum, PU, plywood, stål |
| Material (dominerande) | PU |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | PU |
| Material, tyg (sammans.) | 100% PU |
| Mått | W44xD54xH88 |
| Höjd (total) | 88 |
| Bredd (total) | 44 |
| Djup (total) | 54 |
| Höjd (sits) | 48 |
| Bredd (sits) | 44 |
| Djup (sits) | 39 |
| Vikt (netto) | 5 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde |