Din varukorg är tom.
Beige Ull 200×70 cm
Artikelnummer: 1001-17005104-SIXTENWOO-S
Kategori: Hallmattor
| Vikt | 3,80 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 200,00 × 72,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Flerfärgad |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Material | Ull |
| Material (dominerande) | Ull |
| Material, tyg (sammans.) | 42% Ull 34% Poly. 21% Bomull 3% Viskos |
| Mått | 200×70 |
| Bredd (total) | 72 |
| Längd (total) | 200 |
| Tjocklek (total) | 1 |
| Vikt (netto) | 4 |
| Produkttyp | Hallmatta |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-17005104-SIXTENWOO-S
Kategori: Hallmattor
| Vikt | 3,80 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 200,00 × 72,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Flerfärgad |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Material | Ull |
| Material (dominerande) | Ull |
| Material, tyg (sammans.) | 42% Ull 34% Poly. 21% Bomull 3% Viskos |
| Mått | 200×70 |
| Bredd (total) | 72 |
| Längd (total) | 200 |
| Tjocklek (total) | 1 |
| Vikt (netto) | 4 |
| Produkttyp | Hallmatta |
| Användningsområde |