Din varukorg är tom.
Svart Glas 80×80 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-15599588-TRISTAR-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 15,90 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 80,00 × 80,00 × 50,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | svart |
| Material | Glas, stål |
| Material (dominerande) | Glas |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Glas |
| Mått | 80×80 |
| Höjd (total) | 50 |
| Bredd (total) | 80 |
| Längd (total) | 80 |
| Vikt (netto) | 16 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15599588-TRISTAR-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 15,90 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 80,00 × 80,00 × 50,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | svart |
| Material | Glas, stål |
| Material (dominerande) | Glas |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Glas |
| Mått | 80×80 |
| Höjd (total) | 50 |
| Bredd (total) | 80 |
| Längd (total) | 80 |
| Vikt (netto) | 16 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |