Din varukorg är tom.
Vit 40×180 cm
Artikelnummer: 1001-30167331-NAVARRAT-S
Kategori: TV-möbler
| Vikt | 38,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 180,00 × 40,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | svart vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Färg, ben | svart |
| Material | Järn, MDF |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | Metall |
| Mått | 40×180 |
| Höjd (total) | 40 |
| Bredd (total) | 180 |
| Djup (total) | 40 |
| Vikt (netto) | 38 |
| Viktkapacitet | 30 |
| Produkttyp | TV-bänk |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-30167331-NAVARRAT-S
Kategori: TV-möbler
| Vikt | 38,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 180,00 × 40,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | svart vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Färg, ben | svart |
| Material | Järn, MDF |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | Metall |
| Mått | 40×180 |
| Höjd (total) | 40 |
| Bredd (total) | 180 |
| Djup (total) | 40 |
| Vikt (netto) | 38 |
| Viktkapacitet | 30 |
| Produkttyp | TV-bänk |
| Användningsområde |