Din varukorg är tom.
Svart 45×160 cm
Artikelnummer: 1001-30168100-CUENCATV-S
Kategori: TV-möbler
| Vikt | 44,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 160,00 × 45,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Material | Glas, MDF |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | MDF |
| Mått | 45×160 |
| Höjd (total) | 45 |
| Bredd (total) | 160 |
| Djup (total) | 47 |
| Vikt (netto) | 44 |
| Viktkapacitet | 30 |
| Produkttyp | TV-bänk |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-30168100-CUENCATV-S
Kategori: TV-möbler
| Vikt | 44,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 160,00 × 45,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | SVART |
| Färg (dominerande) | Svart |
| Färg, ben | svart |
| Material | Glas, MDF |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | MDF |
| Mått | 45×160 |
| Höjd (total) | 45 |
| Bredd (total) | 160 |
| Djup (total) | 47 |
| Vikt (netto) | 44 |
| Viktkapacitet | 30 |
| Produkttyp | TV-bänk |
| Användningsområde |