Din varukorg är tom.
Natur Teak 40x45x150 cm
Artikelnummer: 1001-9530244-KENYABENC-S
Kategori: Bänkar utomhus
| Vikt | 13,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 150,00 × 150,00 × 45,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | natur |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Färg, ben | Natur |
| Färg, sits | natur |
| Material | Teak |
| Material (dominerande) | Teak |
| Material, ben | Teak |
| Mått | 40x45x150 |
| Höjd (total) | 45 |
| Bredd (total) | 150 |
| Djup (total) | 40 |
| Längd (total) | 150 |
| Höjd (sits) | 45 |
| Bredd (sits) | 150 |
| Djup (sits) | 40 |
| Vikt (netto) | 13 |
| Viktkapacitet | 125 |
| Produkttyp | Bänk |
| Användningsområde | |
| Material (sits) | Teak |
Artikelnummer: 1001-9530244-KENYABENC-S
Kategori: Bänkar utomhus
| Vikt | 13,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 150,00 × 150,00 × 45,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | natur |
| Färg (dominerande) | Natur |
| Färg, ben | Natur |
| Färg, sits | natur |
| Material | Teak |
| Material (dominerande) | Teak |
| Material, ben | Teak |
| Mått | 40x45x150 |
| Höjd (total) | 45 |
| Bredd (total) | 150 |
| Djup (total) | 40 |
| Längd (total) | 150 |
| Höjd (sits) | 45 |
| Bredd (sits) | 150 |
| Djup (sits) | 40 |
| Vikt (netto) | 13 |
| Viktkapacitet | 125 |
| Produkttyp | Bänk |
| Användningsområde | |
| Material (sits) | Teak |