Din varukorg är tom.
Moccabrun 100×220 cm
Artikelnummer: 1001-15017880-YSTAD-S
Kategori: Matbord
| Vikt | 59,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 220,00 × 100,00 × 75,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Svart, Mocca |
| Färg (dominerande) | Mocca |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | mocca |
| Material | Aluminium, MDF, faner |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | Aluminium |
| Material, bordsskiva | MDF, faner |
| Mått | 100×220 |
| Höjd (total) | 75 |
| Bredd (total) | 100 |
| Längd (total) | 220 |
| Vikt (netto) | 59 |
| Viktkapacitet | 50 |
| Produkttyp | Rektangulärt matbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15017880-YSTAD-S
Kategori: Matbord
| Vikt | 59,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 220,00 × 100,00 × 75,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Svart, Mocca |
| Färg (dominerande) | Mocca |
| Färg, ben | svart |
| Färg, bordsskiva | mocca |
| Material | Aluminium, MDF, faner |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | Aluminium |
| Material, bordsskiva | MDF, faner |
| Mått | 100×220 |
| Höjd (total) | 75 |
| Bredd (total) | 100 |
| Längd (total) | 220 |
| Vikt (netto) | 59 |
| Viktkapacitet | 50 |
| Produkttyp | Rektangulärt matbord |
| Användningsområde |