Din varukorg är tom.
Grå Aluminium 65 x75 x92 cm – 2 st Fler varianter
Artikelnummer: 1001-9273046-VIKELUND-S
Kategori: Matstolar utomhus
| Vikt | 9,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 65,00 × 92,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Grå |
| Färg (dominerande) | Grå |
| Färg, ben | Grå |
| Färg, sits | Grå |
| Material | Aluminium |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Material, ben | Aluminium |
| Mått | 65*75*92 |
| Höjd (total) | 92 |
| Bredd (total) | 65 |
| Djup (total) | 75 |
| Höjd (sits) | 34 |
| Bredd (sits) | 58 |
| Djup (sits) | 57 |
| Vikt (netto) | 10 |
| Viktkapacitet | 160 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde | |
| Material (sits) | Polyester |
| Material, kuddfodral (sits) | Polyester |
Artikelnummer: 1001-9273046-VIKELUND-S
Kategori: Matstolar utomhus
| Vikt | 9,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 65,00 × 92,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Grå |
| Färg (dominerande) | Grå |
| Färg, ben | Grå |
| Färg, sits | Grå |
| Material | Aluminium |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Material, ben | Aluminium |
| Mått | 65*75*92 |
| Höjd (total) | 92 |
| Bredd (total) | 65 |
| Djup (total) | 75 |
| Höjd (sits) | 34 |
| Bredd (sits) | 58 |
| Djup (sits) | 57 |
| Vikt (netto) | 10 |
| Viktkapacitet | 160 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde | |
| Material (sits) | Polyester |
| Material, kuddfodral (sits) | Polyester |