Din varukorg är tom.
Velvet Stitches Stol – Svart / Beige sammet Fler varianter
Artikelnummer: 1001-19925880-VELVET-S
Kategori: Matstolar
| Vikt | 4,25 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 50,00 × 76,50 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Beige, Svart |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | beige |
| Material | Skum, plywood, stål, polyester linne |
| Material (dominerande) | Polyester linne |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester linne |
| Material, tyg (sammans.) | 100% polyester linne |
| Mått | W50xD57xH76,5 |
| Höjd (total) | 77 |
| Bredd (total) | 50 |
| Djup (total) | 57 |
| Höjd (sits) | 47 |
| Bredd (sits) | 41 |
| Djup (sits) | 43 |
| Vikt (netto) | 4 |
| Viktkapacitet | 200 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-19925880-VELVET-S
Kategori: Matstolar
| Vikt | 4,25 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 50,00 × 76,50 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Beige, Svart |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | beige |
| Material | Skum, plywood, stål, polyester linne |
| Material (dominerande) | Polyester linne |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester linne |
| Material, tyg (sammans.) | 100% polyester linne |
| Mått | W50xD57xH76,5 |
| Höjd (total) | 77 |
| Bredd (total) | 50 |
| Djup (total) | 57 |
| Höjd (sits) | 47 |
| Bredd (sits) | 41 |
| Djup (sits) | 43 |
| Vikt (netto) | 4 |
| Viktkapacitet | 200 |
| Kudde inkluderad | Ja |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde |