Din varukorg är tom.
Grå 46×61,5×80 cm – 2 st Fler varianter
Artikelnummer: 1001-15022855-VAULT-S
Kategori: Matstolar
| Vikt | 4,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 46,00 × 80,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | svart, grå |
| Färg (dominerande) | Grå |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | Grå |
| Material | Skum, Plywood, Polyester, Stål |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester |
| Mått | W46xD61,5xH80 |
| Höjd (total) | 80 |
| Bredd (total) | 46 |
| Djup (total) | 62 |
| Höjd (sits) | 49 |
| Bredd (sits) | 46 |
| Djup (sits) | 45 |
| Vikt (netto) | 4 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde | |
| Material, kuddfodral (sits) | Polyester |
Artikelnummer: 1001-15022855-VAULT-S
Kategori: Matstolar
| Vikt | 4,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 46,00 × 80,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | svart, grå |
| Färg (dominerande) | Grå |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | Grå |
| Material | Skum, Plywood, Polyester, Stål |
| Material (dominerande) | Polyester |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester |
| Material, tyg (sammans.) | 100% Polyester |
| Mått | W46xD61,5xH80 |
| Höjd (total) | 80 |
| Bredd (total) | 46 |
| Djup (total) | 62 |
| Höjd (sits) | 49 |
| Bredd (sits) | 46 |
| Djup (sits) | 45 |
| Vikt (netto) | 4 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Kudde inkluderad | Nej |
| Produkttyp | Matsalsstol |
| Användningsområde | |
| Material, kuddfodral (sits) | Polyester |