Din varukorg är tom.
Beige Linne i polyester 55×48.5×78.5 cm – 2 st
Artikelnummer: 1001--1029409-VAULT-S
Kategori: Matstolar
| Vikt | 5,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 48,50 × 78,50 cm |
| Produktfamilj | |
| Färger | beige |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | beige |
| Material | Polyester linne |
| Material (dominerande) | Polyester linne |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester linne |
| Djup (total) | 55 |
| Höjd (sits) | 47 |
| Vikt (netto) | 5 |
| Viktkapacitet | 120 |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001--1029409-VAULT-S
Kategori: Matstolar
| Vikt | 5,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 48,50 × 78,50 cm |
| Produktfamilj | |
| Färger | beige |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Färg, ben | svart |
| Färg, sits | beige |
| Material | Polyester linne |
| Material (dominerande) | Polyester linne |
| Material, ben | Stål |
| Material, tyg | Polyester linne |
| Djup (total) | 55 |
| Höjd (sits) | 47 |
| Vikt (netto) | 5 |
| Viktkapacitet | 120 |
| Användningsområde |