Din varukorg är tom.
Grå Ull 230×160 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-15516365-ULLA-S
Kategori: Vardagsrumsmattor
| Vikt | 11,70 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 230,00 × 162,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Grå |
| Färg (dominerande) | Grå |
| Material | Polyester, ull |
| Material (dominerande) | Ull |
| Mått | 230×160 |
| Bredd (total) | 162 |
| Längd (total) | 230 |
| Tjocklek (total) | 2 |
| Vikt (netto) | 12 |
| Produkttyp | Vardagsrumsmattor |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15516365-ULLA-S
Kategori: Vardagsrumsmattor
| Vikt | 11,70 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 230,00 × 162,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Grå |
| Färg (dominerande) | Grå |
| Material | Polyester, ull |
| Material (dominerande) | Ull |
| Mått | 230×160 |
| Bredd (total) | 162 |
| Längd (total) | 230 |
| Tjocklek (total) | 2 |
| Vikt (netto) | 12 |
| Produkttyp | Vardagsrumsmattor |
| Användningsområde |