Din varukorg är tom.
Brun Aluminium ø120 cm
Artikelnummer: 1001--1129297-SANTA FE-S
Kategori: Matbord utomhus
| Vikt | 23,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 75,00 cm |
| Färger | BRUN |
| Färg (dominerande) | Brun |
| Färg, ben | Brun |
| Färg, bordsskiva | Brun |
| Material | Aluminium |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Material, ben | Aluminium |
| Material, bordsskiva | Aluminium |
| Mått | ø120 |
| Höjd (total) | 75 |
| Diameter | 120 |
| Vikt (netto) | 23 |
| Produkttyp | Runt matbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001--1129297-SANTA FE-S
Kategori: Matbord utomhus
| Vikt | 23,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 75,00 cm |
| Färger | BRUN |
| Färg (dominerande) | Brun |
| Färg, ben | Brun |
| Färg, bordsskiva | Brun |
| Material | Aluminium |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Material, ben | Aluminium |
| Material, bordsskiva | Aluminium |
| Mått | ø120 |
| Höjd (total) | 75 |
| Diameter | 120 |
| Vikt (netto) | 23 |
| Produkttyp | Runt matbord |
| Användningsområde |