Din varukorg är tom.
Beige Bomull 50×90 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-17034502-RONJA-S
Kategori: Kuddfodral, Örngott
| Vikt | 0,16 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 50,00 × 90,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | beige |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Material | Bomull |
| Material (dominerande) | Bomull |
| Mått | 50×90 |
| Bredd (total) | 90 |
| Längd (total) | 50 |
| Produkttyp | Strö |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-17034502-RONJA-S
Kategori: Kuddfodral, Örngott
| Vikt | 0,16 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 50,00 × 90,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | beige |
| Färg (dominerande) | Beige |
| Material | Bomull |
| Material (dominerande) | Bomull |
| Mått | 50×90 |
| Bredd (total) | 90 |
| Längd (total) | 50 |
| Produkttyp | Strö |
| Användningsområde |