Din varukorg är tom.
Vit Glas 8070×8070 cm
Artikelnummer: 1001-19994605-ROCKERSOF-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 45,02 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 80,70 × 80,70 × 40,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Rökt glas, vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Färg, ben | vit |
| Färg, bordsskiva | Grå |
| Material | Glas, stål |
| Material (dominerande) | Glas |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Glas |
| Mått | 8070×8070 |
| Höjd (total) | 40 |
| Bredd (total) | 81 |
| Längd (total) | 81 |
| Vikt (netto) | 45 |
| Viktkapacitet | 50 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-19994605-ROCKERSOF-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 45,02 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 80,70 × 80,70 × 40,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Rökt glas, vit |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Färg, ben | vit |
| Färg, bordsskiva | Grå |
| Material | Glas, stål |
| Material (dominerande) | Glas |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Glas |
| Mått | 8070×8070 |
| Höjd (total) | 40 |
| Bredd (total) | 81 |
| Längd (total) | 81 |
| Vikt (netto) | 45 |
| Viktkapacitet | 50 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |