Din varukorg är tom.
Grå 23×65 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-42000317-RAMSVIK-S
Kategori: Sidobord
| Vikt | 8,92 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 23,00 × 65,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Grå |
| Färg (dominerande) | Grå |
| Färg, ben | Grå |
| Material | MDF, papper |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | MDF |
| Mått | 23×65 |
| Höjd (total) | 65 |
| Bredd (total) | 23 |
| Djup (total) | 23 |
| Vikt (netto) | 9 |
| Viktkapacitet | 40 |
| Produkttyp | Sidobord |
| Användningsområde | |
| Färg, bordsskiva | Grå |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Längd (total) | 23 |
Artikelnummer: 1001-42000317-RAMSVIK-S
Kategori: Sidobord
| Vikt | 8,92 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 23,00 × 65,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Grå |
| Färg (dominerande) | Grå |
| Färg, ben | Grå |
| Material | MDF, papper |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | MDF |
| Mått | 23×65 |
| Höjd (total) | 65 |
| Bredd (total) | 23 |
| Djup (total) | 23 |
| Vikt (netto) | 9 |
| Viktkapacitet | 40 |
| Produkttyp | Sidobord |
| Användningsområde | |
| Färg, bordsskiva | Grå |
| Material, bordsskiva | MDF |
| Längd (total) | 23 |