Din varukorg är tom.
Ljusgrå Stål 85×183 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-15622255-PIRING-S
Kategori: Garderober
| Vikt | 36,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 85,00 × 183,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | LJUSGRÅ |
| Färg (dominerande) | Ljusgrå |
| Färg, ben | Ljusgrå |
| Material | Stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Mått | 85×183 |
| Höjd (total) | 183 |
| Bredd (total) | 85 |
| Djup (total) | 45 |
| Tjocklek (total) | 1 |
| Vikt (netto) | 36 |
| Viktkapacitet | 30 |
| Produkttyp | Garderob |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15622255-PIRING-S
Kategori: Garderober
| Vikt | 36,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 85,00 × 183,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | LJUSGRÅ |
| Färg (dominerande) | Ljusgrå |
| Färg, ben | Ljusgrå |
| Material | Stål |
| Material (dominerande) | Stål |
| Material, ben | Stål |
| Mått | 85×183 |
| Höjd (total) | 183 |
| Bredd (total) | 85 |
| Djup (total) | 45 |
| Tjocklek (total) | 1 |
| Vikt (netto) | 36 |
| Viktkapacitet | 30 |
| Produkttyp | Garderob |
| Användningsområde |