Din varukorg är tom.
Brun Akacia 90x64x66 cm – 2 st
Artikelnummer: 1001--6676124-PETER-S
Kategori: Matstolar utomhus
| Vikt | 8,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 64,00 × 90,00 cm |
| Produktfamilj | |
| Färger | BRUN |
| Färg (dominerande) | Brun |
| Färg, ben | Brun |
| Färg, sits | Brun |
| Material | Akacia |
| Material (dominerande) | Akacia |
| Material, ben | Akacia |
| Höjd (total) | 90 |
| Bredd (total) | 64 |
| Djup (total) | 66 |
| Höjd (sits) | 45 |
| Bredd (sits) | 45 |
| Djup (sits) | 53 |
| Viktkapacitet | 140 |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001--6676124-PETER-S
Kategori: Matstolar utomhus
| Vikt | 8,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 64,00 × 90,00 cm |
| Produktfamilj | |
| Färger | BRUN |
| Färg (dominerande) | Brun |
| Färg, ben | Brun |
| Färg, sits | Brun |
| Material | Akacia |
| Material (dominerande) | Akacia |
| Material, ben | Akacia |
| Höjd (total) | 90 |
| Bredd (total) | 64 |
| Djup (total) | 66 |
| Höjd (sits) | 45 |
| Bredd (sits) | 45 |
| Djup (sits) | 53 |
| Viktkapacitet | 140 |
| Användningsområde |