Din varukorg är tom.
Vit Aluminium ø140 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-4145400-PARMA-S
Kategori: Matbord utomhus
| Vikt | 25,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 73,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Grå, VIT |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Färg, ben | vit |
| Färg, bordsskiva | Grå |
| Material | Aintwood, aluminium |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Material, ben | Aluminium |
| Material, bordsskiva | Aintwood |
| Mått | ø140 |
| Höjd (total) | 73 |
| Diameter | 140 |
| Vikt (netto) | 26 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Produkttyp | Runt matbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-4145400-PARMA-S
Kategori: Matbord utomhus
| Vikt | 25,50 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 73,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Grå, VIT |
| Färg (dominerande) | Vit |
| Färg, ben | vit |
| Färg, bordsskiva | Grå |
| Material | Aintwood, aluminium |
| Material (dominerande) | Aluminium |
| Material, ben | Aluminium |
| Material, bordsskiva | Aintwood |
| Mått | ø140 |
| Höjd (total) | 73 |
| Diameter | 140 |
| Vikt (netto) | 26 |
| Viktkapacitet | 150 |
| Produkttyp | Runt matbord |
| Användningsområde |