Din varukorg är tom.
Guld Glas ⌀100 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-15003189-ÖSTERLEN-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 17,84 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 100,00 × 100,00 × 45,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Guld, Transperant |
| Färg (dominerande) | Guld |
| Färg, ben | Guld |
| Färg, bordsskiva | Klar |
| Material | Glas, stål |
| Material (dominerande) | Glas |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Glas |
| Mått | ⌀100 |
| Höjd (total) | 45 |
| Bredd (total) | 100 |
| Längd (total) | 100 |
| Vikt (netto) | 18 |
| Viktkapacitet | 30 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15003189-ÖSTERLEN-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 17,84 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 100,00 × 100,00 × 45,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Guld, Transperant |
| Färg (dominerande) | Guld |
| Färg, ben | Guld |
| Färg, bordsskiva | Klar |
| Material | Glas, stål |
| Material (dominerande) | Glas |
| Material, ben | Stål |
| Material, bordsskiva | Glas |
| Mått | ⌀100 |
| Höjd (total) | 45 |
| Bredd (total) | 100 |
| Längd (total) | 100 |
| Vikt (netto) | 18 |
| Viktkapacitet | 30 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |