Din varukorg är tom.
Vit ⌀80 cm Fler varianter
Artikelnummer: 1001-15009101-OLIVIA-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 22,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 45,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Vitkalkad |
| Färg (dominerande) | Vitkalkad |
| Färg, ben | Vitkalkad |
| Färg, bordsskiva | Vitkalkad |
| Material | MDF, faner |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | MDF, faner |
| Material, bordsskiva | MDF, faner |
| Mått | ⌀80 |
| Höjd (total) | 45 |
| Djup (total) | 80 |
| Diameter | 80 |
| Vikt (netto) | 22 |
| Viktkapacitet | 30 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |
Artikelnummer: 1001-15009101-OLIVIA-S
Kategori: Soffbord
| Vikt | 22,00 kg |
|---|---|
| Dimensioner | 45,00 cm |
| Varumärke | |
| Produktfamilj | |
| Färger | Vitkalkad |
| Färg (dominerande) | Vitkalkad |
| Färg, ben | Vitkalkad |
| Färg, bordsskiva | Vitkalkad |
| Material | MDF, faner |
| Material (dominerande) | MDF |
| Material, ben | MDF, faner |
| Material, bordsskiva | MDF, faner |
| Mått | ⌀80 |
| Höjd (total) | 45 |
| Djup (total) | 80 |
| Diameter | 80 |
| Vikt (netto) | 22 |
| Viktkapacitet | 30 |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde |